Vybavení chaty

V přízemí penzionu se nachází původní lyžárna. Dále se v přízemí bude nově nacházet garáž (bez možnost parkovaní osobního automobilu) a nová lyžárna. V letních měsících lze tyto místnosti využít jako uschovna kol (až 40 kol uzamčené v objektu!!! ). V přízemí chaty je také velká společenská místnost s TV a DVD a dětským koutkem. Je možnost zapůjčení výčepního zařízení a profesionální myčky.

Součástí prvního patra je plně vybavená profesionální kuchyně k vaření pro plně obsazenou chatu. V druhém patře je kuchyně s lavicí a stolem v selském stylu vybavená mikrovlnnou troubou, lednicí, mrazákem a rychlovarnou konvicí. V domě je možnost připojení k internetu přes WIFI. V podkroví chaty je k dispozici herna. Je k dispozici stůl na stolní tenis.

Set pro miminko:

( vanička nebo lehátko, postýlka - ohrádka, přebalovací pult ) - 150,- Kč / pobyt

Pronájem výčepního zařízení - 550,- Kč / pobyt 6 nocí

Pro skupinové pobyty závěrečný úklid - 1000,- Kč

Nově jsme pro maminky připravili přebalovací pult na miminka nebo přebalovací podložku, 2x nočník, ohrádku - aby dítko neuteklo, vaničku nakoupání nebo lehátko do sprchy - vše na vyžádání předem.

Ubytování

Chata k pronajmutí poskytuje možnost ubytování pro 42 osob v celkem 11 ložnicích.

Ložnice a pokoje:Chata disponuje 40 lůžky ve 2,3,4,5,6 lůžkových pokojích o rozloze od 12m2 do 24m2.Ložní prádlo je v ceně ubytování, s sebou je nutné vzít pouze ručníky.

Sociální zařízení: V přízemí naleznete nově vznikající malé wellness. Bude se jednat o infra saunu pro 4 osoby s malou odpočívárnou, srchovým koutem a toaletou.

V první patře se nachází kompletně zrekonstruované sociální zařízení. Jedná se o dvě oddělené koupelny Muži / Ženy, kde každá z koupelen disponuje srchovými kouty, toaletami a umyvadly.

V druhém patře naleznete po rekonstrukci další koupelnu (společnou) a po jedné toaletě pro muže a ženy.

Po celkové rekonstrukci v roce 2018 naše chata disponuje celkem osmi sprchami a šesti toaletami_viz fotogalerie.

Vytápění:Vytápění je centrální plynové etážové, řízené prostorovým termostatem. Oddělené koupelny jsou napojeny na centrální systém s akumulační nádobou na teplou vodu. Teplá voda společné koupelny v druhém patře je zajištěna bojlerem.

Doprava, parkování:Autem: K. Vary - Ostrov - Jáchymov - Abertamy (objekt leží hned vedle komunikace směr Hřebečná). Parkoviště je vedle chaty, cca 10 aut. Autobusem s výstupem na náměstí a pěšky cca 200m směr Hřebečná po pravé straně. Vlakem do Perninku, poté autobusem na náměstí.

Stravování

Sportovní soustředění, školy v přírodě, lyžařské kurzy:

Zajístíme kompletní individuální stravování (snídaně, obědy, večeře, pitný režim) v soukromí naší chaty. Veškeré informace poskytneme dle specifikace pobytu a požadavků klienta.

Po dohodě zajišťujeme svatby, narozeninové oslavy - dětské párty, firemní večírky.