Abertamská Chata - celá

Chata disponuje 40ti lůžky ve 2,3,4,5,lůžkových pokojích o rozloze od 12m2 do 24m2.Ložní prádlo je v ceně ubytování, s sebou je nutné vzít pouze ručníky.Objekt chaty má celkem 4 podlaží - suterén, první patro, druhé patro a podkroví. V roce 2019 se dokončila stavba nového domu, který je s chatou propojený společnými prostorami ( lyžárnou, sušárnou - která je ve zobrazit více výstavbě ) v původní budově se v suterénu nachází místnost se sušícími lavicemi, kterou využijete v zimních měsících. V letních měsících využijete lyžárnu jako úschovnu kol. V suterénu chaty je k dispozici velká společenská místnost s barem, proti myčkou, SMART TV, dětským koutkem. K zapůjčení je výčepního zařízení. Součástí 1.NP je plně vybavená profesionální kuchyně sloužící pro skupinové vaření. V 2.NP je kuchyně s lavicí a stolem v selském stylu vybavená mikrovlnnou troubou, lednicí a rychlovarnou konvicí. V podkroví je nově zrekonstruovaná místnost sloužící jako herna. Rozdělení pokojů: 1.NP - 13lůžek - 1x 5lůžek, 2 x 2lůžka, 1x4 lůžka2.NP - 21lůžek - 1x 5lůžek, 2 x 2lůžka, 2x 4lůžka, 1x 3lůžkaPodkroví - 7 lůžek - 1x 4lůžka, 1x 3lůžkaV domě je možnost připojení k internetu přes WIFI.
Sociální zařízení:
V první patře se nachází kompletně zrekonstruované sociální zařízení. Jedná se o dvě oddělené koupelny Muži / Ženy, kde každá z koupelen disponuje srchovými kouty, toaletami a umyvadly. V druhém patře naleznete po rekonstrukci další koupelnu (společnou) a po jedné toaletě pro muže a ženy. Po celkové rekonstrukci v roce 2018 naše chata disponuje celkem osmi sprchami a šesti toaletami.Vytápění: Vytápění je centrální plynové etážové, řízené prostorovým termostatem. Oddělené koupelny jsou napojeny na centrální systém s akumulační nádobou na teplou vodu.

Apartmán Abertamská Chata

Apartmán Abertamská chata je součástí celého objektu Abertamská chata, byl přistavěn a dokončen v letech 2018 - 2022.Nachází se v klidném prostředí vzdálen 250m od náměstí směrem na Hřebečnou, v nadmořské výšce 940m. n. m. v Krušných horách, 2km od nového Ski areálu Plešivec a cca 10km od Ski areálu Klínovec. Abartmán je rozložen do 3 podlaží, přičemž obytné jsou zobrazit více jen 2 podlaží. Je o velikosti 5kk a rozloze 130m². V přízemí je vchod a technická místnost s pračkou a sušičkou. V prvním patře se nachází koupelna se spchovým koutem toaletou, kuchyňský kout s jídelním koutem a obývací částí s chytrou TV a vstupem na balkon a větší ložnice. V druhém patře jsou tři pokoje, dva z nich mají vstup na balkon s výhledem na skiareál Plešivec, na patře je také koupelna s velkým sprchovým koutem a toaleta s bidetovou sprchou. Parkování je zajištěno na vlastním parkovišti. V létě můžete využít zahradu s ohništěm. Je to ideální místo pro výšlapy, cyklistické výlety a v zimě budete rychle v běžecké stopě a za 5min na parkovišti pod Plešivcem. Cena za pronájem apartmánu se určuje podle počtu ubytovaných osob, podrobnější specifikace v ceníku.

Abertamská Chata - Dvoulůžkový pokoj

Dvoulůžkový pokoj se nachází v prvním i v druhém patře. Vybavený je standardně oddělenými postelemi, lůžkovinami, regály a věšáky na oblečení.

Abertamská Chata - Třílůžkový pokoj

Třílůžkový pokoj je standardně vybavený oddělenými postelemi s lůžkovinami, regály s věšáky na oblečení.
Abertamská Chata - Třílůžkový pokoj

Abertamská Chata - Čtyřlůžkový pokoj

Standartně vybavený pokoj se čtyřmi lůžky, lůžkovinami , regály a věšáky.

Abertamská Chata - Pětilůžkový pokoj

Standartně vybavený pokoj s pěti lůžky, lůžkovinami, regály a věšáky na oblečení.

U Vousáče Abertamy - Dvoulůžkový pokoj

Dvoulůžkový pokoj je umístěný v 1.patře pensionu, má vlastní malou koupelnu - WC, sprchový kout, umyvadlo se zrcadlovou skříňkou. Hostům k dispozici jsou dvě křesílka se stolečkem a TV. Výhled je do zahrady.Hosté mohou využít společných prostor v přízemí pensionu, kuchyň a společenské místnosti.

U Vousáče Abertamy - Třílůžkový pokoj s přístýlkou

Třílůžkový pokoj s přistýlkou se nachází v 1.patře pensionu, koupelna je součástí pokoje ( sprcha, WC ). Pokoj je vybaven stylově ve smrkovém masivu. Výhled je na cestu. Hosté mohou využít společnou kuchyň a společenskou místnost v přízemí pensionu.

U Vousáče Abertamy - Šestilůžkový pokoj

Pokoj se nachází v 1.patře pensionu. Počet pevných lůžek je 6, pokoj se může být obsazen 4-6osobami, je stylově zařízen v bukovém masivu. Koupelna je součástí pokoje, sprchový kout+ WC. Hosté mohou využít společnou kuchyň a společenskou místnost v přízemí pensionu.