Abertamská Chata - celá - 40lůžek

Chata disponuje 40-ti lůžky ve 2, 3, 4 a 5ti lůžkových pokojích o rozloze od 12m2 do 24m2. Ložní prádlo je v ceně ubytování, s sebou je nutné vzít pouze vlastní ručníky.Objekt chaty má celkem 4 podlaží - suterén, první patro, druhé patro a podkroví. V roce 2019 byla dokončena stavba nového domu, který je s chatou propojený společnými prostorami zobrazit více (lyžárnou, sušárnou - která je ve výstavbě ). V v suterénu chaty se nachází místnost se sušícími lavicemi, kterou využijete v zimních měsících. V letních měsících využijete lyžárnu jako úschovnu kol. V suterénu chaty je k dispozici velká společenská místnost s barem, profi myčkou, SMART TV, dětským koutkem. K zapůjčení je výčepní zařízení. Součástí 1.NP je plně vybavená profesionální kuchyně sloužící pro skupinové vaření. V 2.NP je kuchyně s lavicí a stolem v selském stylu vybavená mikrovlnnou troubou, lednicí a rychlovarnou konvicí. V podkroví je nově zrekonstruovaná místnost sloužící jako herna. Rozdělení pokojů: 1.NP: 13 lůžek - 1x pokoj 5 lůžek, 2x pokoj 2 lůžka a 1x pokoj 4 lůžka2.NP: 21 lůžek - 1x pokoj 5 lůžek, 2x pokoj 2 lůžka, 2x pokoj 4 lůžka, 1x pokoj 3 lůžkaPodkroví: 7 lůžek - 1x pokoj 4 lůžka, 1x pokoj 3 lůžkaV celém domě je možnost připojení k internetu přes WIFI.
Sociální zařízení:
V první patře se nachází kompletně zrekonstruované sociální zařízení. Jedná se o dvě oddělené koupelny muži/ženy, kde každá z koupelen disponuje sprchovými kouty, toaletami a umyvadly. V druhém patře naleznete po rekonstrukci další koupelnu (společnou) a po jedné toaletě pro muže a ženy. Po celkové rekonstrukci v roce 2018 naše chata disponuje celkem osmi sprchami a šesti toaletami.Vytápění: Vytápění je centrální plynové etážové, řízené prostorovým termostatem. Oddělené koupelny jsou napojeny na centrální systém s akumulační nádobou na teplou vodu.
Společné prostory - společenská místnost, parkoviště a vchod jsou monitorovány kamerou, z důvodu bezpečnosti majitele a také návštěvníka.

Apartmán Abertamská Chata

Apartmán Abertamská chata se nachází vedle objektu turistické chaty "Abertamská chata", má svůj vchod, společné jsou pouze parkoviště a vstup do lyžárny, byl přistavěn a dokončen v letech 2018 -2022. Nachází se v klidném prostředí vzdálen 250 m od náměstí směrem na Hřebečnou, v nadmořské výšce 940m. n. m. v Krušných horách, 2km od nového Ski areálu Plešivec a cca zobrazit více 10km od Ski areálu Klínovec. Abartmán je rozložen do 3 podlaží, přičemž obytná jsou jen 2 podlaží. Jeho dispozice je 5+kk a celková plocha je 130 m². V přízemí je vchod a technická místnost s pračkou a sušičkou. V prvním patře se nachází koupelna se spchovým koutem toaletou, kuchyňský kout s jídelním koutem a obývací částí s chytrou TV a vstupem na balkon a větší ložnice. V druhém patře jsou tři pokoje, dva z nich mají vstup na balkon s výhledem na skiareál Plešivec, na patře je také koupelna s velkým sprchovým koutem a toaleta s bidetovou sprchou. Parkování je zajištěno na vlastním parkovišti. V létě můžete využít zahradu s ohništěm. Je to ideální místo pro výšlapy, cyklistické výlety a v zimě budete rychle v běžecké stopě a za 5min na parkovišti pod Plešivcem. Cena za pronájem apartmánu se určuje podle počtu ubytovaných osob, podrobnější specifikace v ceníku.

Abertamská Chata - Dvoulůžkový pokoj

Dvoulůžkový pokoj se nachází v prvním i v druhém patře. Vybavený je standardně oddělenými postelemi, lůžkovinami, regály a věšáky na oblečení.

Abertamská Chata - Třílůžkový pokoj

Třílůžkový pokoj je standardně vybavený oddělenými postelemi s lůžkovinami, regály s věšáky na oblečení.
Abertamská Chata - Třílůžkový pokoj

Abertamská Chata - Čtyřlůžkový pokoj

Standardně vybavený pokoj se čtyřmi lůžky, lůžkovinami, regály a věšáky.

Abertamská Chata - Pětilůžkový pokoj

Standardně vybavený pokoj s pěti lůžky, lůžkovinami, regály a věšáky na oblečení.

U Vousáče Abertamy - Dvoulůžkový pokoj

Dvoulůžkový pokoj je umístěný v 1.patře pensionu, má vlastní malou koupelnu s WC, sprchovým koutem a umyvadlem se zrcadlovou skříňkou. Hostům jsou k dispozici dvě křesílka se stolečkem a TV. Výhled je do zahrady.Hosté mohou využít společných prostor v přízemí pensionu, kuchyň a společenské místnosti.

U Vousáče Abertamy - Třílůžkový s přistýlkou

Třílůžkový pokoj s přistýlkou se nachází v 1.patře pensionu, koupelna je součástí pokoje ( sprcha, WC ). Pokoj je vybaven stylově ve smrkovém masivu. Výhled je na cestu. Hosté mohou využít společnou kuchyň a společenskou místnost v přízemí pensionu.

U Vousáče Abertamy - Šestilůžkový pokoj

Pokoj se nachází v 1.patře pensionu. Počet pevných lůžek je 6, pokoj se může být obsazen 4 až 6 hosty. Je stylově zařízen v bukovém masivu. Koupelna je součástí pokoje, sprchový kout+ WC. Hosté mohou využít společnou kuchyň a společenskou místnost v přízemí pensionu.